O nas

Biuro Rachunkowe Joanna Miłczak istnieje na rynku od wielu lat. Gwarantuje swoim Klientom profesjonalne usługi księgowe, rachunkowe i podatkowe.

Posiadamy licencje Ministerstwa Finansów. Dla zabezpieczenia interesów naszych Klientów posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza oraz rzetelność wykonywania usług pozwalają nam zapewnić Państwu fachową i kompleksową obsługę podatkowo-księgową zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Bazujemy na nowoczesnym i niezawodnym oprogramowaniu oraz wysokiej klasy sprzęcie spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Księgowość tradycyjna nie jest jedyną formą współpracy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy również usługi księgowe i rachunkowe oparte na elektronicznej formie przesyłania danych, czyli rachunkowość i księgowość przez Internet.

Współpracujemy z Klientami z całego kraju pracując na dokumentach otrzymanych pocztą, kurierem lub przez Internet – odległość nie stanowi dla nas problemu.

Usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe obejmują przede wszystkim rachunkowość, księgowość, usługi podatkowe, kadry, płace oraz wszelkie inne usługi księgowe i rachunkowe.

Kompleksowe usługi księgowe to nie wszystko – POMAGAMY, DORADZAMY, POŚREDNICZYMY I WSPIERAMY naszych Klientów w takich działaniach jak:

  • zakładanie firmy - rejestracja działalności gospodarczej i dalszy jej rozwój.
  • wyprowadzanie zaległości księgowych.
  • pełen zakres usług księgowych (zarówno dla firm prowadzących pełną księgowość jak i książkę przychodów i rozchodów),
  • kadrowych,
  • płacowych

Z nami nie zostaniesz sam! Pomagamy w trudnych sytuacjach oraz pośredniczymy w kontaktach z urzędami - nasi Klienci śpią spokojnie.

Zapraszamy do współpracy.